Detská posteľ MEDVEDÍK + matrac + rošt ZADARMO

1.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

Urobte svojim deťom radosť krásnou posteľou s grafikou usmievavého médi vo vysokom rozlíšení. Motív medvedíka je univerzálny a hodí sa pre všetkých chlapcov aj dievčatá. Detská posteľ MEDVEDÍK sa stane jedinečným doplnkom každej detskej izbičky. Skončite s nenápadnosťou a rosviťte izbičku, v ktorej vaše ratolesti trávi každý deň. Hravá posteľ pozdvihne náladu nielen deťom, ale aj mamičkám. Ponúka praktický úložný priestor v podobe priestranné zásuvky na koľajniciach, ktorej veľkou prednosťou je ľahká manipulácia. Navyše nehrozí žiadne poničenie podlahy, pretože sa zásuvka nedotýka podlahy. Koberec aj parkety zostanú naďalej ako nové.

Posteľ je vyrobená z kvalitného lamina, vďaka čomu sa ľahko udržuje. Ochranné zalaminovaní zabraňuje poškodeniu grafiky. Nemusíte sa báť škrabancov ani detských bitiek. Povrch je naviac ošetrený nezávadným bezfarebným lakom. Stačí si len vybrať rozmer.

Pre väčší pocit bezpečia a istoty disponuje posteľ ochrannou zábranou, ktorú môžete kedykoľvek odpojiť. S ľavou alebo pravouorientáciou zábrany si nemusíte lámať hlavu. Stranu si určíte až v pohodlí domova. K posteli dodávame ZADARMO pružný lamelový rošt FLEX aj penovú matrac so snímateľným a prateľným poťahom.

Na čo sa môžete tešiť:

  • posteľ v tvare zajaca,
  • kvalitné lamino ošetrené nezávadným lakom,
  • kvalitnú farebnú grafiku,
  • zásuvku na koľajniciach,
  • univerzálnú bezpečnostnú zábranu,
  • vybraný rozmer,
  • matrac ZADARMO,
  • rošt ZADARMO.
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-21, ne: 13-20)

Môžete sa opýtať na všetko *

Doprava iba 9 EUR po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 45 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 45 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, existujú pravidlá v e-shope, ktoré všetci musíme dodržiavať. Uchovávajte si prosím doklady, faktúry. Nezabudnite, že máte možnosť požadovať si tovar až po dvoch rokoch po zakúpení produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o tom všetkom vedeli.

Zavezieme až k Vám
na vaše prianie
na všetok tovar
až do 45 dní