Blog

Inšpirácie
Malý byt
Jiří Neužil
16.9.2021

Nemusíte byť vyhlásení šéfkuchár, aby ste v kuchyni trávili veľkú časť života! Jej zariadenie je preto nesmierne dôležité a mať všetko potrebné prakticky zoradené a vždy po ruky vyžaduje nemalé úsilie. Naviac predstavuje značnú záťaž pre finančný rozpočet. Svojej predstavy dokonalej kuchyne sa však vzdať nemusíte, radi vám poradíme, ako ju uskutočniť.

Starostlivosť o nábytok
Poradňa
Jiří Neužil
9.9.2021

Skúste si to predstaviť spolu s nami. Konečne ste si zadovážili svoju vysnívanú kuchyňu a varenie je v nej potešením. Dokonca sa občas pristihnete, ako sa vám z nej vôbec nechce odísť. Zrazu vám ale do oka udrie mastnota alebo nečistoty spôsobené varením. Čo teraz? Čím a ako vyčistiť mastné škvrny na kuchynskej linke? Ako čo najviac predĺžiť životnosť kuchyne?

Detská izbička
Inšpirácie
Poradňa
Jiří Neužil
2.9.2021

Bohužiaľ nám leto zas zatvára svoje brány a je tu opäť jeseň, ktorá hlási návrat detí do školských lavíc. Či už máte doma nesmelého prváčika alebo vaše ratolesti rastú ako z vody, musíte sa vysporiadať s tvrdým orieškom v podobe zariadenia praktického priestoru pre štúdium. Ako teda vybrať vhodný písací stôl a stoličku pre školáka alebo študenta? V duchu školskej tematiky sme pre vás pripravili „malý ťahák“, ktorý vám určite napovie.

Inšpirácie
Jiří Neužil
26.8.2021

Bývate v menšom byte? Alebo ste dali prednosť priestrannej obývačke na úkor ostatných miestností? Potom vám možno problém s malou spálňou nebude cudzí. Hoci sa to nezdá, zariadiť menšiu spálňu môže byť omnoho zložitejšie než zariadiť veľký priestor. Dbajte na správne plánovanie, meranie a hlavne výber a pomôžte vašej spálni naplno využiť svoj skrytý potenciál. Máme pre vás 7 tipov, ktoré vás môžu inšpirovať pri zariaďovaní malej spálne.

Detská izbička
Inšpirácie
Jiří Neužil
19.8.2021

Snáď každý rodič si vie predstaviť, aké náročné je zariadiť izbu pre svoje dieťa, zvlášť v teenagerskom veku. Musí v nej byť dostatok miesta na štúdium, odpočinok i na zábavu. Dokonca i výber postele sa v tomto prípade občas môže zdať nadľudskou úlohou. Vyžaduje si to veľkú dávku kreativity a hlavne praktickosti.

12.8.2021

Pripomína váš balkón skôr skladisko krabíc alebo sušiareň bielizne? Pokiaľ máte chuť na zmenu, občas stačí málo a dokážete si vytvoriť vlastné útočisko a ideálne miesto na relax a odpočinok. Preto pre vás máme 5 krokov, ako bude aj pár metrov štvorcových vyzerať skvele.

Inšpirácie
Jiří Neužil
5.8.2021

„Byť ako sivá myška“. Toto slovné spojenie je jedným z dôvodov, prečo väčšina ľudí považuje sivú farbu, a to napriek jej univerzálnosti a unikátnosti, za nevýraznú až fádnu. Nemusí to však byť vždy tak, práve naopak! Odtiene sivej dávajú priestor fantázii čo sa týka nábytku, doplnkov, dekorácií a dokonca i ostatných farieb. Tu však možnosti zďaleka nekončia. Ako si teda poradiť so sivou farbou v interiéri?

Inšpirácie
Starostlivosť o nábytok
Jiří Neužil
29.7.2021

Každý z nás si svoj voľný čas užíva inak, či už posedením na záhrade s priateľmi, odpočinkom, opaľovaním na chate alebo len chvíľka relaxu pri rannej káve. Nezáleží na tom, ako a kde trávite svoje príjemné okamihy, s naším pohodlným vonkajším nábytkom si ich môžete vychutnať naplno. Nezabudnite však svoj záhradný nábytok správne udržiavať ako pri sezónnom, tak pri celoročnom používaní. V článku sa okrem iného dozviete, ako sa správne strať o vonkajší nábytok, aby vám slúžil dlhé roky.

Inšpirácie
Jiří Neužil
22.7.2021

Príjemné letné večery sú opäť za rohom. Byt s balkónom je ideálnou príležitosťou na večerné posedenie s lahodným nápojom a výhľadom na večernú oblohu. Pokiaľ si chcete vytvoriť vašu vlastnú oázu pokoja a pohody, radi vám poradíme, čomu pri výbere nábytku na balkón venovať pozornosť.

Poradňa
Jiří Neužil
16.7.2021

A po roku tu máme opäť leto! Dni sú horúce s niekedy až tropickými teplotami a dokonca i v noci sa teplota drží vysoko cez 20 °C, čo nám bráni v pohodlnom spánku. Pokiaľ patríte medzi ľudí, pre ktorých sú vysoké teploty nepríjemné a hľadáte možnosti ako sa ochladiť, tento článok je určte presne pre vás!

Doprava zdarma

na všetok tovar

Vlastná doprava

Zavezieme až k Vám

Vrátenie tovaru

až do 14 dní

Novinky každý mesiac

pridávame pekný nábytok