Blog

Inšpirácie
Markéta Etrychová
15.1.2021

Posteľ, ktorá Vás ohromí svojím jedinečným dizajnom, pevným korpusom a pohodlnou výškou. Boxspring postele, označované ako americké, poskytujú luxus a maximálne pohodlie.

Starostlivosť o nábytok
Markéta Etrychová
22.12.2020

Čalúnený nábytok je súčasťou každej domácnosti. Či už doma máte pohovku, kreslo alebo stoličku, dobre viete, ako náročné je udržať čalúnenie v čistote. Poradíme vám, ako sa o nábytok starať alebo odstrániť už vzniknuté škvrny.

Inšpirácie
Markéta Etrychová
11.12.2020

Skrine vám už nestačí, oblečenie preteká z komôd i regálov. Skvelým riešením je šatňa. Zorganizujte si veci v šatníku pohodlne a prehľadne. Poradíme Vám, na čo nesmiete zabudnúť.

Inšpirácie
Malý byt
Markéta Etrychová
26.11.2020

Deti vyrástli, a vy potrebujete zmodernizovať a prispôsobiť detskú izbu na mládežnícku? Vybrať môžete celé zostavy alebo jednotlivé kusy nábytku. Poradíme vám niekoľko tipov, na čo nesmiete pri zariaďovaní zabudnúť.

Inšpirácie
Markéta Etrychová
25.11.2020

Máte sedavé zamestnanie alebo trávite veľa času počas učenia sedením pri počítači ?! Dôležitý je správny výber stoličky. Prinášame Vám niekoľko rád a tipov, na čo sa pri výbere novej kancelárskej stoličky zamerať.

Inšpirácie
Malý byt
Markéta Etrychová
4.11.2020

Či už doma dobiehate pracovné resty alebo je home office na každodenním poriadku, potrebujete domáce pracovisko. Nevyužitú miestnosť v byte nemáte a od sedenia pri konferenčnom stolíku Vás bolí chrbát? Prinášame Vám ekonomické a praktické riešenie, pracovný kút v obývačke.

Inšpirácie
Markéta Etrychová
26.10.2020

Neodmysliteľnou súčasťou odpočinku a kľúčom k zdraviu je spánok. Kvalita spánku je ovplyvnená mnohými faktormi, medzi ktoré patrí prostredie, posteľ, rošt a v neposlednom rade matraca. Ako vybrať tú správnu a dopriať si plnohodnotný spánok? Máme pre vás niekoľko rád a tipov.

Inšpirácie
Markéta Etrychová
5.10.2020

Využite jesenné chmúrne dni efektívne. Kedy inokedy, než práve teraz urobiť doma poriadok a vymeniť starý alebo nefunkčný nábytok za nový ?! Pokukujete po novom jedálenskom stole, stoličkách alebo rovno celom sete? Potom sa nechajte inšpirovať našimi novinkami.

 

O nás
Markéta Etrychová
15.9.2020

Rok 2020 je pre nás rokom plných zmien. V polovici tohto roku sme slávnostne otvorili novú pobočku na Balkánskom polostrove. Teší nás, že sme úspešne mohli začať podnikať v tak otvorenej a priateľskej krajine ako je Rumunsko.

O nákupe
O nás
Markéta Etrychová
26.8.2020

Mimoriadne opatrenia v čase koronavirovem so sebou priniesla aj niekoľko výhod. Aj tí najkonzervatívnejší podnikatelia pristúpili k bezhotovostným platbám. Hoci to nemusí na prvý pohľad vyzerať, bezhotovostné platby sú ľahké a majú mnoho ďalších prínosov. Náš e-shop je tiež úplne bezhotovostné. Čo to vlastne znamená a aké poskytuje výhody pre bežného zákazníka?!

Doprava zdarma

na všetok tovar

Vlastná doprava

Zavezieme až k Vám

Vrátenie tovaru

až do 14 dní

Novinky každý mesiac

pridávame pekný nábytok