Blog

Inšpirácie
Poradňa
Markéta Etrychová
19.5.2022

Trendom posledného roku je nevšedný dizajn. Dodajte jedálni štipku originality - kombinujte odlišné štýly stoličiek aj jedného stola. Áno, nebojte sa moderných, ani retro kúskov. Siahnite po pastelových či výrazných tónoch v kombinácii s masívom a kovom. Výsledok Vás zaručene prekvapí.

Inšpirácie
Poradňa
Markéta Etrychová
12.5.2022

Viete, že 15.5. patrí rodinám? Na tento deň pripadá Medzinárodný deň rodín, skvelá príležitosť na kúpu novej a priestrannej sedačky. Sedacia súprava je centrom všetkého diania v celej domácnosti. Prinášame vám 10 tipov na sedacie súpravy pre veľké rodiny.

Inšpirácie
Starostlivosť o nábytok
Poradňa
Markéta Etrychová
5.5.2022

Mole v šatníku môžu spôsobiť veľa neplechy. Vedeli ste, že proti moliam môžete bojovať čiernym korením alebo levanduľou? Vložte vetvičky levandule medzi oblečenie a zrnká korenia na dno skrine. Po niekoľkých dňoch sa však silná vôňa korenia vytratí, preto ho vymeňte za nové kúsky. V zime navyše oblečenie vyneste na mráz a šatník starostlivo upracte.

Detská izbička
Inšpirácie
Poradňa
Markéta Etrychová
28.4.2022

Rozhodujete sa, ako umiestniť dve deti do jednej detskej izby? Tento problém sa vyskytuje najmä v menších bytoch. A verte mi, dá sa to! Dôležité je myslieť na niekoľko základných pravidiel. Nezabúdajte, že zariaďujete detskú izbu na niekoľko rokov a nábytok by mal aspoň nejaký čas rásť spolu s deťmi. Preto plánujte dopredu a počítajte s tým, že požiadavky detí sa v priebehu rokov menia.

Inšpirácie
Poradňa
Markéta Etrychová
21.4.2022

Gaming desk alebo herný stôl je nepostrádateľným pomocníkom pre milovníkov počítačových hier. Dôležitú úlohu zohráva aj stolička, ktorá musí zabezpečiť pohodlie aj počas dlhého sedenia. Viete, v čom sa líši herný stôl od toho klasického? Vybrali sme pre vás niekoľko tipov.

Inšpirácie
Markéta Etrychová
14.4.2022

Zháňate vonkajší nábytok na terasu alebo balkón? S prvými jarnými dňami nastal ten správny čas na kúpu nového posedenia. Poradíme vám, na čo si dať pozor a podľa čoho vyberať. Inšpirujte sa a vyberajte s nami. Užite si slnečné dni na novom záhradnom nábytku s rodinou a priateľmi.

Inšpirácie
Markéta Etrychová
7.4.2022

Pomyselným začiatkom veľkonočných sviatkov je Popolcová streda, ktorá tento rok vyšla na stredu 2.3. Veľkonočný pondelok pripadá na 18.4. Spoznajte s nami tradície, nielen vo svojej krajine. Inšpirujte sa u susedných štátov. Viete, ako sviatky jari prebiehajú práve pri nich? Vybrali sme 7 krajín.

Starostlivosť o nábytok
Markéta Etrychová
31.3.2022

Domov si po zime žiada poriadnu očistu. A jar k tomu priamo nabáda. Základom správneho upratovania je plánovanie. Spíšte si niekoľko základných bodov a tie počas upratovania dodržujte. Upratovanie bude oveľa efektívnejšie a rýchlejšie. Urobte si čas na veľké upratovanie, ktoré Vás bude tešiť až do Vianoc.

Inšpirácie
Markéta Etrychová
24.3.2022

Spoznajte kúzlo Urban Gardening, ktorý je veľkým trendom posledných niekoľko rokov. Mestské zahradničenie tiež Urban Gardening umožní pestovať a žať čerstvú zeleninu či bylinky v meste na svojej terase alebo balkóne. Nevzdávajte sa rastlín, kvetov, ani vlastnoručne vypestovanej zeleniny. Zariaďte si malú oázu pokoja v centre mesta.

Inšpirácie
Poradňa
Markéta Etrychová
17.3.2022

Príroda sa opäť prebúdza k životu. Prebuďte aj svoj domov. Vneste doň jarnú sviežosť a novú energiu. Privítajte prvé jarné dni a vyzdobte si všetky miestnosti do svetlých farieb, doplňte ho čerstvými kvetmi a dekoráciami. Jarný interiér musí byť vzdušný a plný svetla. Inšpirujte sa niekoľkými tipmi, ktoré zvládnete raz dva.

Doprava zdarma

na všetok tovar

Vlastná doprava

Zavezieme až k Vám

Vrátenie tovaru

až do 14 dní

Novinky každý mesiac

pridávame pekný nábytok