Blog

O nás
Markéta Etrychová
15.9.2020

Rok 2020 je pre nás rokom plných zmien. V polovici tohto roku sme slávnostne otvorili novú pobočku na Balkánskom polostrove. Teší nás, že sme úspešne mohli začať podnikať v tak otvorenej a priateľskej krajine ako je Rumunsko.

O nákupe
O nás
Markéta Etrychová
26.8.2020

Mimoriadne opatrenia v čase koronavirovem so sebou priniesla aj niekoľko výhod. Aj tí najkonzervatívnejší podnikatelia pristúpili k bezhotovostným platbám. Hoci to nemusí na prvý pohľad vyzerať, bezhotovostné platby sú ľahké a majú mnoho ďalších prínosov. Náš e-shop je tiež úplne bezhotovostné. Čo to vlastne znamená a aké poskytuje výhody pre bežného zákazníka?!

O nákupe
Tím Expedo
23.8.2020

Vyberať zariadenie do bytu môže byť stresujúce vo chvíli, keď nebývate sami. Bude sa partnerovi páčiť vybraný jedálenský stôl so stoličkami? A schváli pracovné stoly šéf? V krátkom článku nájdete 3 tipy, ako sa vysporiadať s rozhodovacou paralýzou počas zariaďovaní bytu.

O nás
Markéta Etrychová
20.8.2020
Detská izbička
Tím Expedo
6.8.2020

 Spánok je veľmi dôležitý. Každý rodič sa snaží v noci spríjemniť spánok dieťaťa. Preto je pochopiteľné, že keď si vyberieme detskú postieľku, máme veľa otázok a sme zmätení. Prečítajte si článok a problém sa vyrieši. Pre pohodlný spánok by posteľ mala byť vždy o 20 cm dlhšia ako dieťa. Týmto spôsobom však musíte kupovať novú posteľ každých pár mesiacov alebo každý rok. Nebojte sa kúpiť veľkú posteľ pre svoje malé dieťa. Pre najmenších sú na posteľoch pripevnené proti padajúce alebo dlhé valcové vankúše, ktoré pomáhajú vytvoriť mäkké zábradlie, ktoré im zabráni spadnúť z postele.

Detská izbička
Tím Expedo
17.7.2020

Detská izba je vlastne taký malý byt v jednom. Medzi 4 steny sa musí vojsť dostatočne veľký priestor na hranie, pracovný pult so stolom, kľudná spiaca zóna a ešte veľké množstvo úložných priestorov na hračky, výtvarné potreby a neskôr i školské pomôcky. Ako vytvoriť miesto, ktoré si dieťa zamiluje a zároveň nebude musieť každý rok meniť polovicu nábytku? 

Doprava
O nás
Tím Expedo
16.7.2020

Prečo sme sa rozhodli pre vlastnú dopravu na Slovensku a ďalších krajinách v Európe? Dôvodov bolo viacero, ale tým rozhodujúcim sa stala spokojnosť zákazníkov. Prečítajte si o vlastnej doprave Expedo nábytok a tiež o tom, ako u nás prebieha doručovanie. 

Inšpirácie
11.2.2020

Matrac dostáva poriadne zabrať v priebehu celého roka. Nasáva pot, ľahko sa znečistí a vplyvom častého používania sa môže aj preležať. Predĺžiť jej životnosť pritom nie je vôbec zložité. Stačí si len zaobstarať kvalitný topper, ktorý nielenže ochráni jemný poťah matraca, ale súčasne vytvorí pohodlnú hornú vrstvu zaisťujúce dokonalý a ničím nerušený spánok.

Inšpirácie
Jakub V.
14.11.2019

Sedacia súprava je dominantou každej obývacej izby. Ide o kus nábytku, ktorý bude zdobiť váš dom podstatnú časť vášho života.

Vojtěch Král
2.10.2019

Poťahová látka mikrofáza je veľmi obľúbeným materiálom čalúneného nábytku. Viete, z čoho je vyrobený a aké vám prináša výhody a nevýhody? Ak si nie ste istí, pokračujte v čítaní.


na všetok tovar


Zavezieme až k Vám


až do 45 dní


pridávame pekný nábytok