Objednávka s posteľou | VÝNOS ZADARMO na ktorékoľvek poschodie | do konca februára

Blog

Inšpirácie
Markéta Etrychová
9.2.2023

Túžite po vyladenom domove do posledného detailu? Patríte medzi milovníkov vidieka, alebo naopak k priaznivcom poriadku a jednoduchosti? Prinášame vám prehľad najobľúbenejších bytových štýlov. Poďte to skúsiť s nami a vylaďte svoj domov k dokonalosti.

Inšpirácie
Markéta Etrychová
2.2.2023

Zháňate novú manželskú posteľ s obmedzeným rozpočtom? Prinášame vám 6 tipov na pohodlné čalúnené i drevené postele do 600 Eur. Poradíme vám, akú veľkosť postele zvoliť, a na čo pred výberom novej postele myslieť.

Inšpirácie
Markéta Etrychová
26.1.2023

Farba roka sa každoročne vyberá na základe trendov a preferencií v spoločnosti, ktoré sa prejavujú v oblasti módy, dizajnu, architektúry a ďalších odvetviach. Tohtoročnou farbou je odtieň Viva Magenta. Farba symbolizujúca optimizmu, novú energiu a silu. Spoznajte farbu roka podľa Pantone Color Institute zblízka.

Inšpirácie
Markéta Etrychová
19.1.2023

Zariaďovanie detskej izby môže byť zábava. Vytvorte priestor prispôsobený jedinečným potrebám a preferenciám vášho dieťaťa. S vhodným nábytkom a dekoráciami môžete vytvoriť izbičku, ktorá bude funkčná, vizuálne príťažlivá, a ktorá bude vaše dieťa tešiť mnoho rokov.

Inšpirácie
Poradňa
Markéta Etrychová
12.1.2023

Spálne, v ktorom sa budete cítiť v bezpečí. Obklopte sa správnymi farbami, dekoráciami aj materiálmi. Aj pomocou niekoľkých drobností vykúzlite útulnú spálňu pripravenú na zimné leňošenie. Dlhé tmavé večery priamo nabádajú k odpočinku alebo zmene vo svojom domove.

Inšpirácie
Poradňa
Alexandra Doskočilová
10.1.2023

Maximálny komfort hostí je pre hoteliérov poslaním číslo jedna. Spokojný hosť sa totiž do ubytovacieho zariadenia bude rád vracať. Ich spokojnosť ovplyvňuje hlavne stav izby, okrem kvalitného nábytku, postele a matraca nesmieme zabúdať ani na lôžkoviny.

Inšpirácie
Poradňa
Markéta Etrychová
10.1.2023

Hotelové matrace musia spĺňať hneď niekoľko kritérií. Zásadný je odnímateľný a prateľný poťah, voľné loženie bez rámu, optimálna tuhosť a výška. Odnímateľné poťahy zaručia vysokú hygienu lôžka, tuhosť a výška zase pohodlie. V tomto prípade sa nezavďačíte všetkým svojim hosťom, vyberajte skôr stredne tuhé matrace s výškou minimálne 15 cm.

Inšpirácie
Poradňa
Markéta Etrychová
9.1.2023

Vyberte si zo širokej ponuky hotelových postelí. Čalúnené, masívne aj boxspring postele sú vhodné do hotelov, penziónov, ubytovní, ale aj na vysokoškolské internáty alebo internáty. Každú posteľ odporúčame doplniť o topper a chránič matraca. Vďaka tomu zaistíte zákazníkom maximálny komfort.

Inšpirácie
Poradňa
Jana Budinská
6.1.2023

Kvalitný a plnohodnotný spánok vašich hostí záleží na výbere postele, a predovšetkým na vhodnom matraci a rošte. Prinášame vám niekoľko tipov, ako sa starať o hotelové postele a matrace, aby si zachovali svoje vlastnosti po dlhú dobu. Doprajte vašim klientom pokojný a ničím nerušený spánok. Nech sa cítia u vás ako doma.

Inšpirácie
Poradňa
Jana Budinská
5.1.2023

Máte pocit, že sa vám nedarí zorganizovať kuchyňu podľa svojich predstáv. Prinášame vám niekoľko tipov, ako si udržať poriadok a vniesť do kuchyne systém a poriadok. Tieto princípy a pravidlá môžete jednoducho a rýchlo uplatniť v ktorejkoľvek inej miestnosti vášho domu či bytu.

Výhodná doprava

na všetok tovar

Vlastná doprava

Zavezieme až k Vám

Vrátenie tovaru

až do 14 dní

Novinky každý mesiac

pridávame pekný nábytok