Blog

 
11.2.2020

Matrac dostáva poriadne zabrať v priebehu celého roka. Nasáva pot, ľahko sa znečistí a vplyvom častého používania sa môže aj preležať. Predĺžiť jej životnosť pritom nie je vôbec zložité. Stačí si len zaobstarať kvalitný topper, ktorý nielenže ochráni jemný poťah matraca, ale súčasne vytvorí pohodlnú hornú vrstvu zaisťujúce dokonalý a ničím nerušený spánok.

Jakub V.
14.11.2019

Sedacia súprava je dominantou každej obývacej izby. Ide o kus nábytku, ktorý bude zdobiť váš dom podstatnú časť vášho života.

Vojtěch Král
2.10.2019

Poťahová látka mikrofáza je veľmi obľúbeným materiálom čalúneného nábytku. Viete, z čoho je vyrobený a aké vám prináša výhody a nevýhody? Ak si nie ste istí, pokračujte v čítaní.

9.9.2019

Pravdepodobne nemáte doma slúžku, ktorá by každý deň naleštila nábytok a utrela prach. Preto prinášame zopár praktických rád ako sa starať o nábytok zakúpený v Expedo, aby vám novo kúpená sedacia súprava, konferenčný stolík, alebo obývacia stena vydržali stále pekné, a robili vám radosť. Tak ako o auto aj o nábytok je potrebné sa starať. Aspoň občas.

Pretože každý materiál si žiada svoj spôsob údržby, zostavili sme vám krátky návod, ako ktorý typ materiálu ošetrovať.

Tereza N.
27.3.2019

Deti milujú bunkre, schovávačky a všemožné domčeky, v ktorých sa ich fantázia mení v realitu. Detská posteľ v tvare domčeka je riešením ako od chytré horákyně. Deti s ňou získajú priestor, v ktorom si budú cez deň hrať, a večer do nej s radosťou uložia.

Tereza N.
26.3.2019

Tiež ste pri prechádzaní zámockých komnát odolávali pokušeniu aspoň na pár minút ľahnúť do kráľovskej lóže? Pritom si svoj život na zámku môžete užívať dennodenne. Vďaka skvostným spálňam v zámockom štýle, ktoré môžete nájsť na Expedo.

Zuzana Pavlíčková
21.2.2018

Chýba vám snieh? Zasnežené pláne ako z knižky od Josefa Lady. Vŕzgajúce vločky pod topánkami. Vykreslené obrazce na okenných tabuľkách. Biele vetvičky stromov od kúzelného Mrázika. Čerstvý vzduch a zvláštne ticho, ked celá krajina spí pod snehom. Vidíte tu rozprávkovú idylku?

Zuzana Pavlíčková
21.2.2018

Nemáte rádi chemii? Bojujete s nemocí a léky nezabírají? Podívejte se na osvědčené fígle našich babiček a zbavte se přírodní metodou chorob jednou pro vždy. Proč zůstávat v posteli, zavřeni v ložnice, když je venku tak krásně?

Zuzana Pavlíčková
21.2.2018

Čaká vás sťahovanie alebo rekonštrukcia a nemáte čas behať po obchodoch? Využite maximálne pohodlie vášho domova a nakupujte nábytok cez internet. V naprostom kľude si tak môžete preštudovať detaily a poradiť sa s rodinou.

Zuzana Pavlíčková
21.2.2018

Máte doma starý nábytok po prarodičoch, alebo sa Vám ten Váš už nepáči a chcete sa ho zbaviť? Popremýšľajte o tom, čo presne Vám vadí. Pokiaľ ide iba o vzhľad, tak pre Vás máme 5 rád, ktoré Váš názor určite zmení.


na všetok tovar


Zavezieme až k Vám


až do 45 dní


pridávame pekný nábytok