VEĽKÝ LETNÝ VÝPREDAJ – kúpte si nábytok EXTRA LACNE!

Blog

O nákupe
Inšpirácie
Poradňa
Markéta Etrychová
8.6.2023

Čalúnený nábytok patrí medzi najpoužívanejšie kúsky nábytku v domácnosti. Takmer každý kus nábytku, na ktorý si spomeniete sa vyrába v čalúnenej podobe. Najobľúbenejšie sú postele, sedacie súpravy, kreslá alebo stoličky. Pred samotným výberom je dôležité zohľadniť niekoľko parametrov.

Inšpirácie
Jana Budinská
1.6.2023

Medzinárodný deň detí sa oslavuje 1. júna. Je významným sviatkom, ktorý pripomína práva a potreby detí. Cieľom je podporiť ich vzdelanie, zdravie a šťastný vývoj.

Inšpirácie
Poradňa
Alexandra Doskočilová
25.5.2023

V dnešnej uponáhľanej dobe je pre našu celkovú pohodu nevyhnutné nájsť si svoje miesto pre chvíle pokoja, odpočinku a pohody. Jedným z najlepších spôsobov je vytvoriť si relaxačné miesto priamo pri sebe doma na záhrade. Pridaním prírodných prvkov, rastlín a pohodlného záhradného nábytku vytvoríte skvelý priestor a premeníte ho na oázu pokoja. V dnešnom článku si predstavíme niekoľko krokov a prevedieme vás procesom vytvorenia relaxačnej zóny, kde sa môžete schovať pred stresom každodenného života.

Inšpirácie
Poradňa
Markéta Etrychová
18.5.2023

Objavte pohovky a sedačky, ktoré žiaria eleganciou, pohodlím, a navyše sú ideálne aj do malých interiérov. Prinášame vám 10 tipov na malé sedacie súpravy a pohovky, ktoré sa hodia aj do spálne spojené s obývacou izbou.

Inšpirácie
Starostlivosť o nábytok
Poradňa
Alexandra Doskočilová
11.5.2023

Záhradný nábytok je krásnym doplnkom každého vonkajšieho priestoru, ktorému dodáva štýl a pohodlie. Môže byť ale náchylný na poškodenie rôznymi vplyvmi a najmä dažďom. Bez riadnej ochrany môže záhradný nábytok rýchlo vyblednúť alebo sa poškodiť. V dnešnom článku si ukážeme niekoľko spôsobov, ako záhradný nábytok chrániť.

Inšpirácie
Jana Budinská
4.5.2023

Medzinárodný deň rodiny sa oslavuje každoročne 15. mája. Tento deň nám pripomína dôležitosť rodiny v našej spoločnosti. Rodina zohráva nezastupiteľnú úlohu v starostlivosti o deti, vo výchove a vzdelávaní detí. A pretože cieľom tohto sviatku je tiež podporiť vzťahy v rodine a zodpovednosť, prinášame vám niekoľko tipov, ako prirodzene zapojiť deti do upratovania a užiť si pri tom spoločne množstvo zábavy.

Inšpirácie
Starostlivosť o nábytok
Poradňa
Markéta Etrychová
27.4.2023

Dodajte starému nábytku druhý dych. Zrenovujte skriňu po babičke, komodu alebo ďalší nábytok z masívneho dreva svojpomocne. Prinášame vám jednoduchý postup na renováciu nábytku. Nie je dôvod staré kúsky páliť na filipojakubskú noc čiže čarodejnice.

Inšpirácie
Poradňa
Markéta Etrychová
20.4.2023

Na sobotu 22. apríla vychádza Deň Zeme. Ide o celosvetovú udalosť. Urobte niečo pre prírodu a využite staré krabice, napríklad tie od nábytku. Prinášame vám rýchle a jednoduché tipy na výrobu štýlových úložných boxov zo starých krabíc, ktoré by ste vyhodili.

Inšpirácie
Poradňa
Markéta Etrychová
13.4.2023

Kúpeľňu aj toaletu je potrebné pravidelne čistiť, najlepšie priebežne. Vďaka tomu vám väčšie upratovanie kúpeľne nezaberie viac ako 30 minút. Toaletu, vaňu a sprchovací kút vyčistíte za niekoľko minút. Dôležité je plánovanie a príprava.

Inšpirácie
Jana Budinská
6.4.2023

Veľká noc je jedným z najdôležitejších kresťanských sviatkov. Pre mnohých ľudí je to významný sviatok plný tradícií a zvykov, ktorý je príležitosťou na stretnutie s rodinou a priateľmi.

Výhodná doprava

na všetok tovar

Vlastná doprava

Zavezieme až k Vám

Vrátenie tovaru

až do 14 dní

Novinky každý mesiac

pridávame pekný nábytok