Objednávka s posteľou | VÝNOS ZADARMO na  akéhokoľvek poschodia | do konca októbra

Blog

Inšpirácie
Poradňa
Alexandra Doskočilová
29.9.2022

Státie pri počítači zlepšuje správne držanie tela, je prevenciou proti bolesti chrbta a aj vaša koncentrácia na prácu vydrží dlhšie. Naopak však nie je dobré stáť celý deň, tieto dve polohy by sa mali striedať, približne každú pol hodinu. Dobrým riešením môže byť polohovateľný stôl, ktorý môžete upraviť každú chvíľu podľa svojej potreby.

Inšpirácie
Malý byt
Poradňa
Alexandra Doskočilová
22.9.2022

Miesta zasiahnuté plesňou je dôležité najskôr vydezinfikovať náterom či postrekom, namočiť alebo utrieť celý povrch vlažnou vodou. Stena musí byť namočená, aby sa po byte nešírila pleseň vzduchom. Potom čistou handričkou utrite aj okolitý múr, cca 10 cm. Pleseň za pomocou hrubej kefy zoškrabte. Ak je nános veľký, je potrebné odstrániť aj zasiahnutú omietku a v prípade potreby postup opakovať. Pokiaľ vás zaujíma viac tipov a trikov, čítajte ďalej a my vám prezradíme ďalšie varianty.

Inšpirácie
Poradňa
Alexandra Doskočilová
15.9.2022

Keďže sa pomaly blížime ku koncu letnej sezóny a čoskoro sa už začneme pripravovať na tú zimnú, je posledná šanca ešte vytiahnuť gril a potrebné náčinie a pustiť sa do toho. Môže sa stať, že po tohtoročnej vydarenej sezóne už ste prejedení všetkých klasických receptov, preto na záver leta prichádzame ešte s pár tipmi na to, ako zaujímavo a netradične zakončiť grilovaciu sezónu.

O nákupe
O nás
Inšpirácie
Poradňa
Alexandra Doskočilová
8.9.2022

Výber tej najlepšej sedačky pre váš domov nemusí byť vždy práve jednoduchá záležitosť, preto sme si pre vás v dnešnom článku pripravili výber tých najpredávanejších a na záver pár noviniek. Pokiaľ sa stále rozmýšľate, ktorú z nich vybrať, tak vám dnešným článkom uľahčíme vašu prácu.

Poradňa
Markéta Etrychová
1.9.2022

Vyberáte nový nábytok a stretli ste sa s pojmom lamino? Obávate sa použitého materiálu a váhate, či vysnívaný kúsok kúpiť alebo nie? Prinášame vám prehľad o tom, čo lamino je. Spoznajte jeho výhody aj nevýhody. Nábytku z lamina sa obávať nemusíte. Navyše lamino zoženiete v rôznych dekoroch a farbách za veľmi priaznivé ceny.

Inšpirácie
Poradňa
Markéta Etrychová
25.8.2022

Loftové bývanie vzniklo v 50. – 60. rokoch minulého storočia. V presnom preklade loft znamená podkrovie alebo pôda, ale aj horné otvorené poschodie továrne. Predstavuje bohémske bývanie v pôvodne priemyselných objektoch ako sú staré továrne, vodárenské veže, haly či stanice. Spoznajte veľkopriestorové bývanie zblízka spoločne s nami.

Inšpirácie
Poradňa
Markéta Etrychová
18.8.2022

Prázdniny sú skoro za nami a študenti sa vracajú späť na študentské internáty alebo byty. Potrebujete zariadiť jeden taký práve pre vaše dieťa? Počiatočná investícia do nábytku nie je malá, práve preto vám prinášame niekoľko tipov na lacný nábytok pre študentov. Zariaďte celú izbu výhodne, ale zároveň štýlovo. Inšpirujte sa našimi kúskami.

Inšpirácie
Markéta Etrychová
11.8.2022

Oslaďte si život počas leta rýchlymi a osviežujúcimi zákuskami. Prinášame vám 3 jednoduché recepty, ktoré zvládnete za pár minút, navyše poteší každého člena domácnosti. Nepečené dezerty sú obľúbené predovšetkým v teplých mesiacoch. Pri príprave využijete aj čerstvé ovocie zo svojej záhradky. Ideme na to.

 

 

 

Starostlivosť o nábytok
Markéta Etrychová
4.8.2022

Ratanový nábytok na záhradu sa stále teší veľkej obľube. A nie je sa čomu diviť. Odolnosť a pevnosť symbolizujú prírodný aj umelý ratan. Viete, ako sa o záhradný nábytok z ratanu starať, aby vám vydržal dlho ako nový? Prinášame vám jednoduché tipy, ako sa starať o nábytok z umelého aj prírodného ratanu.

Inšpirácie
Markéta Etrychová
28.7.2022

Premena spálne nemusí stáť majland. Efektívné zmeny docielite rýchlo a lacno so správne zvolenými dekoráciami, textíliami alebo multifunkčným nábytkom. Hra farieb a svetla spoločne dokážu vytvoriť zo spálne nový priestor. Stavte na farby zodpovedajúce danému obdobiu či nálade. Uvidíte, že dosiahnuť vytúžený efekt pomocou maličkostí je ľahké a navyše zábavné.

Výhodná doprava

na všetok tovar

Vlastná doprava

Zavezieme až k Vám

Vrátenie tovaru

až do 14 dní

Novinky každý mesiac

pridávame pekný nábytok