Blog

 
9.9.2019

Pravdepodobne nemáte doma slúžku, ktorá by každý deň naleštila nábytok a utrela prach. Preto prinášame zopár praktických rád ako sa starať o nábytok zakúpený v Expedo, aby vám novo kúpená sedacia súprava, konferenčný stolík, alebo obývacia stena vydržali stále pekné, a robili vám radosť. Tak ako o auto aj o nábytok je potrebné sa starať. Aspoň občas.

Pretože každý materiál si žiada svoj spôsob údržby, zostavili sme vám krátky návod, ako ktorý typ materiálu ošetrovať.

Tereza N.
27.3.2019

Deti milujú bunkre, schovávačky a všemožné domčeky, v ktorých sa ich fantázia mení v realitu. Detská posteľ v tvare domčeka je riešením ako od chytré horákyně. Deti s ňou získajú priestor, v ktorom si budú cez deň hrať, a večer do nej s radosťou uložia.

Tereza N.
26.3.2019

Tiež ste pri prechádzaní zámockých komnát odolávali pokušeniu aspoň na pár minút ľahnúť do kráľovskej lóže? Pritom si svoj život na zámku môžete užívať dennodenne. Vďaka skvostným spálňam v zámockom štýle, ktoré môžete nájsť na Expedo.

Zuzana Pavlíčková
21.2.2018

Chýba vám snieh? Zasnežené pláne ako z knižky od Josefa Lady. Vŕzgajúce vločky pod topánkami. Vykreslené obrazce na okenných tabuľkách. Biele vetvičky stromov od kúzelného Mrázika. Čerstvý vzduch a zvláštne ticho, ked celá krajina spí pod snehom. Vidíte tu rozprávkovú idylku?

Zuzana Pavlíčková
21.2.2018

Nemáte rádi chemii? Bojujete s nemocí a léky nezabírají? Podívejte se na osvědčené fígle našich babiček a zbavte se přírodní metodou chorob jednou pro vždy. Proč zůstávat v posteli, zavřeni v ložnice, když je venku tak krásně?

Zuzana Pavlíčková
21.2.2018

Čaká vás sťahovanie alebo rekonštrukcia a nemáte čas behať po obchodoch? Využite maximálne pohodlie vášho domova a nakupujte nábytok cez internet. V naprostom kľude si tak môžete preštudovať detaily a poradiť sa s rodinou.

Zuzana Pavlíčková
21.2.2018

Máte doma starý nábytok po prarodičoch, alebo sa Vám ten Váš už nepáči a chcete sa ho zbaviť? Popremýšľajte o tom, čo presne Vám vadí. Pokiaľ ide iba o vzhľad, tak pre Vás máme 5 rád, ktoré Váš názor určite zmení.

Zuzana Pavlíčková
21.2.2018

Leňošenie na pohovke pri filme, telefonát s priateľmi alebo len tak chillovanie pri káve je vždy skvelé. Ako sme sľúbili, tak sme tu s článkom o pohovkách. Dnes sa budeme zaoberať problematikou malého priestoru. Môže sa to síce zdať ako veľmi trvdý oriešok, ale...

Zuzana Pavlíčková
21.2.2018

Všetci si predstavujeme Vianoce inak. Najčastejšie podľa toho, ako si ich pamätáme z detstva. Keď sa tak zamyslím ja ,cítim vôňu koláčov a ihličia, počujem rozprávky, svieti nám stromček v rohu obývačky a všade sú zapálené sviečky....

Zuzana Pavlíčková
21.2.2018

V jednoduchosti je krása. Toto príslovie je veľkým prínosom pre generácie a platí to i tentokrát. Všetci poznáme nevkusne drahé vianočné výzdoby. Všetko z plastu, lesklé, zlaté alebo trblietavé. Pokiaľ i Vy máte už dosť týchto gýčov....

Zavezieme až k Vám
na vaše prianie
na všetok tovar
až do 45 dní