Blog

Poradňa
Markéta Etrychová
31.3.2021

Tichý dojazd niekedy označovaný ako Silent systém je zatvárací mechanizmus využívaný najčastejšie u posuvných dverí. Systém tichého dovierania spomaľuje pohyb v konečnej fáze zatvárania a zabraňuje tvrdému nárazu. Zvyšuje prevádzkovú bezpečnosť dverí a zaisťuje plynulé dojatie bez hlučného dorazu.

Inšpirácie
Lucie Javůrková
25.3.2021

Bývanie v škandinávskom štýle sa teší obľube v rodinách i študentských bytoch. Trend pochádza zo Švédska, ktorý je doplnený a inšpirovaný dánskym a fínskym štýlom.

 

Poradňa
Markéta Etrychová
18.3.2021

Jedlá sóda, prírodný čistiaci prostriedok a pohlcovač pachov, ktorý vám pomôže nielen v kuchyni. Sedačku očistite od prachu a nečistôt pomocou handričky. Nasypte prášok priamo na škvrnu a nechajte pôsobiť 15 -20 minút. Na záver dôkladne povysávajte.

Inšpirácie
Malý byt
Markéta Etrychová
3.3.2021

Stále bežnejším riešením je spojenie spálne a obývacej izby. Ako priestor zariadiť kreatívne a úplne funkčne? Pozrite sa na niekoľko tipov, ako zakomponovať posteľ do obývačky a zachovať požadované súkromie a pokoj ako v samostatnej spálni.

Inšpirácie
Markéta Etrychová
23.2.2021

Hitom posledných niekoľkých rokov sú lacné a úplne funkčné postele z paliet. Vyrobte si sami originálny kúsok za pár eur, ktorý nájde svoje miesto v byte aj na chalupe. Poradíme Vám, ako na to.

Malý byt
Markéta Etrychová
18.2.2021

Nedostatok úložného priestoru vyriešite ľahko aj v malom byte. Využite všetok voľný priestor od podlahy až k stropu. Pozrite si naše tipy na nábytok do spálne aj obývačky za nízke ceny s dopravou zdarma.

Malý byt
Markéta Etrychová
3.2.2021

Zariaďujete alebo rekonštruujete malú kúpeľňu a premýšľate, ako na maximum využiť všetok priestor? Prinášame vám niekoľko tipov, ako vyriešiť aj ten najmenší priestor k vašej spokojnosti.

O nákupe
O nás
Markéta Etrychová
27.1.2021

Rok 2020 bol rokom veľkých zmien a pokrokov. V polovici roka sme slávnostne otvorili 2 nové pobočky na Balkánskom polostrove. V Rumunsku a Bulharsku. V druhom polroku sme sa pripravovali na dobytie západu. Svetlo sveta uzrela najnovšie pobočka v Nemecku.

Inšpirácie
Markéta Etrychová
26.1.2021

Trápi vás nedostatok miesta v interiéri? Posuvné dvere sú praktickým pomocníkom prevažne v malých miestnostiach. Aké typy existujú, a ktoré si zo širokej ponuky vybrať sa dozviete v článku.

Inšpirácie
Markéta Etrychová
15.1.2021

Posteľ, ktorá Vás ohromí svojím jedinečným dizajnom, pevným korpusom a pohodlnou výškou. Boxspring postele, označované ako americké, poskytujú luxus a maximálne pohodlie.

Doprava zdarma

na všetok tovar

Vlastná doprava

Zavezieme až k Vám

Vrátenie tovaru

až do 14 dní

Novinky každý mesiac

pridávame pekný nábytok