TOTÁLNY VÝPREDAJ SKLADOV | posledné kusy za hubičku | TO CHCEM VIDIEŤ

Blog

Inšpirácie
Poradňa
Jana Budinská
15.2.2024

Prevoňanie domácnosti bez chemických prísad a výrobkov je ten najlepší spôsob, ako udržiavať príjemnú vôňu vo vašom domove bez umelých a syntetických látok. Prinášame Vám 5 prírodných a šetrných spôsobov, ako prevoňať domácnosť. Inšpirujte sa navyše receptami, ako si vyrobiť doma svoje obľúbené vône.

O nákupe
O nás
Kateřina Pelejová
8.2.2024

Rozmýšľate nad nákupom nového nábytku, ale neviete, kde nakúpiť? Tu máte zopár dôvodov, prečo nakupovať práve u nás! Veríme, že budete nadšení, keď navštívite náš e-shop! Sme pyšní na to, že vám môžeme ponúknuť nielen široký výber kvalitného nábytku, ale aj vynikajúce služby, ktoré vám zaistia pohodlný a bezstarostný nákup.

O nákupe
Jana Budinsklá
7.2.2024

Z pohodlia domova si u nás môžete zaobstarať nábytok rýchlo, jednoducho a bez starostí. Ponúkame kompletné riešenie od doručenia, výnosu, cez montáž nábytku až po odvoz a likvidáciu starého nábytku. Minimalizujte starosti spojené s nákupom nábytku a nechajte všetko na nás!

O nás
Inšpirácie
Poradňa
Jana Budinská
6.2.2024

Spoločnosť Expedo zavádza na trh nové služby – montáž nábytku a odvoz starého nábytku, ktoré ocenia predovšetkým zákazníci, ktorí túžia po pohodlnom, rýchlom a bezstarostnom nakupovaní.

Inšpirácie
Poradňa
Eliška Kašperanová
1.2.2024

S blížiacim sa sviatkom lásky sa otvára priestor na vyjadrenie citov, ktoré správame k našim drahým polovičkám. Čo by mohlo byť viac osobnejšie ako vlastnoručne vytvorené valentínske prianie? V dnešnom článku sa pozrieme na inšpiratívne nápady, ako vytvoriť nezabudnuteľné valentínske priania, ktoré budú prenášať nielen slová lásky, ale aj vašu vlastnú kreativitu. Pripravte si nožnice, lepidlo, farebné papiere, fixky a ide sa tvoriť.

Inšpirácie
Starostlivosť o nábytok
Poradňa
Eliška Kašperanová
25.1.2024

Už vás nebaví kupovať drahé chemické prostriedky a radi by ste dali šancu prírodnej alternatíve? V tomto článku vám predstavíme 7 rýchlych návodov, ako si také prípravky jednoducho vyrobiť doma. Nielen, že ušetríte prírodu a svoju peňaženku, ale aj váš nábytok ocenia šetrné nechemické zaobchádzanie.

Inšpirácie
Malý byt
Poradňa
Kateřina Pelejová
18.1.2024

Tohtoročnou farbou je odtieň Peach fuzz. Teplý odtieň zvýrazňuje našu túžbu po spolupatričnosti s ostatnými a vychutnanie si chvíľ ticha a bezpečia. Svieži broskyňový odtieň jemne zasadený medzi ružovou a oranžovou vám pomôže nájsť vnútorný mier a pokoj.

Inšpirácie
Poradňa
Eliška Kašperanová
11.1.2024

Ako vyčistiť drez tak, aby vyzeral ako nový? V tomto článku Vám prinášame jednoduché tipy, ako zabojovať so zašlým a v niektorých prípadoch aj nevábne zapáchajúcim drezom. Podrobne sa zameriame na údržbu rôznych materiálov tak, aby ste dosiahli optimálny výsledok bez rizika poškodenia.

Inšpirácie
Poradňa
Jana Budinská
4.1.2024

V posledných rokoch získavajú posuvné dvere stále väčšiu obľubu v interiérovom dizajne. Táto moderná a praktická alternatíva k tradičným dverám prináša zaujímavé výhody, ktoré môžu byť atraktívne pre mnoho ľudí.

Inšpirácie
Starostlivosť o nábytok
Poradňa
Eliška Kašperanová
28.12.2023

Každý, kto má doma zvieracieho spoločníka vie, aké náročné je udržať domov čistý. Jeden kus nábytku však trpí zo všetkého najviac – a to je náš obľúbený gauč. Aj napriek všetkej snahe sa zdá, že pravidlo „zvieratá na sedačke nemajú čo robiť“ je ťažké dodržiavať v praxi. V našom článku Vám prinášame 6 osvedčených tipov, ako sa zbaviť chlpov efektívne a vrátiť pohovke jej pôvodný lesk.

Výhodná doprava

na všetok tovar

Vlastná doprava

Zavezieme až k Vám

Vrátenie tovaru

až do 14 dní

Novinky každý mesiac

pridávame pekný nábytok