Informácie o nákupe

Doprava zdarma po celom Slovensku

Tiež máte pocit, že v dnešnej dobe sa platí i za vzduch, ktorý dýcháme? Aby sme vám najnutnejšie náklady aspoň trochu zmiernili, máme pre vás darček! Či už si objednáte tovar v akéjkoľvek cenovej hodnote, dopravíme vám ho domov zdarma. V cene je poštovné, balné, cestovné a vzdušné.     

Vlastná doprava

Nechceme sa spoliehať na cudzích dopravcov. Radšej Vám tovar dovezieme vlastnými vozidlami s našimi vodičmi. Pokiaľ si objednáte tovar u nás, môžete sa spoľahnúť, že Vám všetko privezieme priamo k Vám domov. Máme tak istotu, že sme urobili všetko pre to, aby k Vám tovar dorazil nepoškodený a načas. Pokiaľ sa objaví nejaká komplikácia, vždy Vám môžeme zavolať, lebo Vy nám, a spoločne všetko operatívne riešiť. Na našich vodičov je spoľahnutie. Nikdy Vám nenechajú tovar len tak sa váľať na ulici. Nechceme nič podceňovať. Vaša spokojnosť je predsa našou vizitkou.

Výnos tovaru

Je možné si objednať v pokladni pred odoslaním objednávky Cena výnosu je 15 € za každé poschodie. Tovar dodávame v demonte, montáž nábytku v ponuke nemáme.

Ako prebieha platba

  • na dobierku v hotovosti – tovar platíte v hotovosti vodičovi pri prevzatí alebo platobnou kartou
  • prevodom – platbu prevádzate prevodom, pričom peniaze musíme mať na účte nejneskôr jeden deň pred dodaním objednávky.
  • platba v hotovosti pri osobnom odbere – pokiaľ si po tovar prídete osobne priamo k nám do skladu, nezabudnite prosím so sebou priviezť peniaze v hotovosti. Platobné karty ešte neberieme.
  • Go Pay - pohodlný a bezpečný spôsob platenia cez internet, platbu prevediete priamo cez platobnú bránu po dokončení objednávky, informácie o Vašich platbách vrátane čísla platobnej karty sú zabezpečené šifrovanou komunikáciou.

  • Apple Pay - pohodlné, ale hlavne bezpečné a diskrétne platenie pomocou aplikácie Apple Pay pre vlastníkov zariadení Apple, schválenie transakcie prebieha pomocou unikátneho bezpečnostného kódu.

 

Osobný odber

Vytvorte objednávku a vyberte osobný odber. Pri potvrdení objednávky si s pracovníkmi zákazníckeho servisu dohodnite čas vyzdvihnutia. Tovar Vám pripravíme na sklade a Vy si ho v dohodnutom termíne odveziete. Platbu je možné vykonať v hotovosti alebo vopred prevodom na účet. Tovar je možné vyzdvihnúť vo všedné dni v pracovnej dobe od 7:00 do 14:30 h, po predchádzajúcom dohovore so zákazníckym servisom na čísle +421 233 329 101.

Možnosť vyzdvihnutia po-pia 7:00-14:30 h.

Adresa skladu: Vrakúň 952,930 25 Vrakúň