Informácie o nákupe

doprava-domov-eur.jpg (15 KB)

Doprava zdarma po celom Slovensku

Tiež máte pocit, že v dnešnej dobe sa platí i za vzduch, ktorý dýcháme? Aby sme vám najnutnejšie náklady aspoň trochu zmiernili, máme pre vás darček! Či už si objednáte tovar v akéjkoľvek cenovej hodnote, dopravíme vám ho domov zdarma. V cene je poštovné, balné, cestovné a vzdušné.

              auto cr.jpg (9 KB)

Vlastná doprava

Nechceme sa spoliehať na cudzích dopravcov. Radšej Vám tovar dovezieme vlastnými vozidlami s našimi vodičmi. Pokiaľ si objednáte tovar u nás, môžete sa spoľahnúť, že Vám všetko privezieme priamo k Vám domov. Máme tak istotu, že sme urobili všetko pre to, aby k Vám tovar dorazil nepoškodený a načas. Pokiaľ sa objaví nejaká komplikácia, vždy Vám môžeme zavolať, lebo Vy nám, a spoločne všetko operatívne riešiť. Na našich vodičov je spoľahnutie. Nikdy Vám nenechajú tovar len tak sa váľať na ulici. Nechceme nič podceňovať. Vaša spokojnosť je predsa našou vizitkou.

doprava-domov.jpg (10 KB)

Vynesenie tovaru

Je možné si objednať v pokladni pred odoslaním objednávky Cena výnosu je 15 € za každé poschodie. Tovar dodávame v demonte, montáž nábytku v ponuke nemáme.

doprava-domov.jpg (10 KB)

Ako prebieha platba

  • na dobierku v hotovosti – tovar platíte v hotovosti vodičovi pri prevzatí tovaru. Platobné karty neberieme.
  • prevodom – platbu prevádzate prevodom, pričom peniaze musíme mať na účte nejneskôr jeden deň pred dodaním objednávky.
  • platba v hotovosti pri osobnom odbere – pokiaľ si po tovar prídete osobne priamo k nám do skladu, nezabudnite prosím so sebou priviezť peniaze v hotovosti. Platobné karty ešte neberieme.
  • Go Pay - pohodlný a bezpečný spôsob platenia cez internet, platbu prevediete priamo cez platobnú bránu po dokončení objednávky, informácie o Vašich platbách vrátane čísla platobnej karty sú zabezpečené šifrovanou komunikáciou.

  • Apple Pay - pohodlné, ale hlavne bezpečné a diskrétne platenie pomocou aplikácie Apple Pay pre vlastníkov zariadení Apple, schválenie transakcie prebieha pomocou unikátneho bezpečnostného kódu.