O nás

expedo truck

Naše budúce ciele

v nábytku Expedo

História spoločnosti siaha až do roku 2009. Odvtedy sa naša spoločnosť rozšírila do 7 krajín. Naším hlavným cieľom je poskytnúť každému zákazníkovi čo najlepší zážitok pri nákupe nábytku online. Expedo.sk nie je len obyčajným predajcom nábytku, Expedo.sk je predovšetkým zárukou bezstarostného nakupovania. Snažíme sa o to,aby ste vedeli čas stráviť s rodinou alebo v práci. O všetko ostatné sa postaráme my!

Zabezpečíme pre Vás:

  • výhodné doručenie objednávky po celom Slovensku (CZ, HU, AT, RO, BG, DE)
  • výhodný výnos produktu na poschodie, do domu či priamo zvolenej miestnosti

Našou najväčšiu motiváciou je spokojný zákazník, ktorý ocení dodaný nábytok a služby spojené s objednávkou. Takýto kupujúci vie, že sa na nás môže spoľahnúť a nakúpiť u nás znova.

Expedo team

Celý Expedo team robí všetko pre to, aby boli naší zákazníci maximálne spokojní. Neustále sa vyvíjame na základe skúseností z posledných rokov. Ako si vybrať najlepších dodávateľov, ako efektívne nastaviť sklad, ako bezpečne uskladniť čo najviac produktov a ako komunikovať so zákazníkmi. Objednávky dodávame vždy v čo najkratšom možnom čase a za veľmi výhodnú cenu. Ponúkame taktiež službu výnosu tovaru. Náš sortiment neustále rozširujeme. 

Chcete sa o nás dozvedieť viac? 

Navštívte naše stránky:

Expedo.eu

office Expedo
Zavolajte nám
Potrebujete poradiť? (po-pia: 7-21h, ne: 13-20h)
+421 220 924 481 Napíšte nám