Objednávka s posteľou | VÝNOS ZADARMO na ktorékoľvek poschodie | do konca februára

O nás

Jak to vidíme

Naše budúce ciele

v nábytku Expedo

História spoločnosti siaha až do roku 2009. Odvtedy sa naša spoločnosť rozšírila do 7 krajín. Naším hlavným cieľom je poskytnúť každému zákazníkovi čo najlepší zážitok pri nákupe nábytku online. Expedo.sk nie je len obyčajným predajcom nábytku, Expedo.sk je predovšetkým zárukou bezstarostného nakupovania. Snažíme sa o to,aby ste vedeli čas stráviť s rodinou alebo v práci. O všetko ostatné sa postaráme my!

Zabezpečíme pre Vás:

  • výhodné doručenie celej ponuky po celom Slovensku (ďalej CZ, HU, AT, RO, BG, DE)
  • výhodný výnos produktu na pschodie, do domu, do želanej miestnosti

Našou najväčšou motiváciou je spokojný zákazník, ktorý ocení dodaný nábytok a služby spojené s dodávkou. Takýto kupujúci vie, že sa na nás môže spoľahnúť a nakúpiť u nás znova.

Expedo team

Náš zákaznícky servis a vodiči sa vždy snažia, aby naši zákazníci boli maximálne spokojní. Neustále sa vyvíjame na základe skúseností z posledných rokov. Ako si vybrať najlepších dodávateľov, ako efektívne nastaviť sklad, ako bezpečne uskladniť čo najviac produktov a ako komunikovať so zákazníkmi. Naše produkty dodávame zákazníkovi vlastnými autami za zvýhodnenú cenu. Ponúkame aj možnosť dodania produktu do bytu alebo podlahy. Náš sortiment neustále rozširujeme. Cieľom nášho dôveryhodného tímu je spokojný zákazník a preto urobíme maximum.

A kam dál?
Zavolajte nám
Potrebujete poradiť? (po-pia: 7-21h, ne: 13-20h)
+421 233 329 101 Napíšte nám