Detská posteľ MICI + rošt ZADARMO

1.
2.
3.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

Doprajte svojmu dieťaťu ochranu a kvalitný spánok. Detská posteľ MICI je vyrobená z pevného borovicového dreva. Krásne vyrezávané čelo s motívom mačičky a nočnej oblohy rozsvietia detské oči aj interiér každej izbičky. Rošt a zábranu od nás získavate zdarma. Úložný priestor na hračky môžete priobjednať.

Poznáte výhody tejto postele z masívu? Je to predovšetkým ľahká údržba, preprava v menších krabiciach, ktoré sa zmestia do výťahu i osobného auta a jednoduchá montáž. Potrebné montážne komponenty sú súčasťou balenia. Vďaka ekologicky nezávadnému laku spevnená konštrukcia a predĺžila pre životnosť materiálu.

Domov vám privezieme:

  • detskú posteľ z masívu,
  • vyrezávané čelo s motívmi mačičky a nočnej oblohy,
  • univerzálnu orientáciu ochranné zábrany,
  • rošt ZADARMO.
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-21, ne: 13-20)

Môžete sa opýtať na všetko *

Doprava iba 9 EUR po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 45 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 45 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, existujú pravidlá v e-shope, ktoré všetci musíme dodržiavať. Uchovávajte si prosím doklady, faktúry. Nezabudnite, že máte možnosť požadovať si tovar až po dvoch rokoch po zakúpení produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o tom všetkom vedeli.

Zavezieme až k Vám
na vaše prianie
na všetok tovar
až do 45 dní