Detská posteľ MICKEY + matrac + rošt ZADARMO

1.
2.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

Farby deti milujú. Vneste je do detskej izbičky s drevenou posteľou MICKEY. Jasné farby priaznivo pôsobia na náladu človeka a podnecujú ho ku kreativite. Vyberte si dekor borovice alebo jelši a k tomu si nakombinujte obľúbenú farbu z našej palety možností. Čelá postieľky sú ozdobená výrezy v tvare hviezdičiek a mesiaca. Posteľ disponuje hlbokou farebnou zásuvkou na kolieskach, ktorá pojme sezónne oblečenie, športové potreby alebo rozmernejšie hračky. Prepadnutiu bráni bezpečnostná zábrana, ktorá je snímateľná a možno ju pri montáži umiestniť vpravo i vľavo.

Postel je vyrobená z borovicového dreva, ktoré sa vyznačuje dobrou stabilitou a pevnosťou. Povrch je ošetrený nezávadným bezfarebným lakom založeným na vodnom základe. K posteli dodávame ZADARMO pružný lamelový rošt FLEX aj penovú matrac so snímateľným a prateľným poťahom.

Na čo sa môžete tešiť

  • posteľ z masívu,
  • čela s výrezmi hviezdičiek a mesiace,
  • farebnú zásuvku na kolieskach,
  • snímateľnou bezpečnostnou zábranu,
  • vybranú farebnú kombináciu,
  • pružný lamelový rošt ZADARMO,
  • penovú matrac ZADARMO.
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-21, ne: 13-20)

Môžete sa opýtať na všetko *

Doprava iba 9 EUR po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 45 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 45 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, existujú pravidlá v e-shope, ktoré všetci musíme dodržiavať. Uchovávajte si prosím doklady, faktúry. Nezabudnite, že máte možnosť požadovať si tovar až po dvoch rokoch po zakúpení produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o tom všetkom vedeli.

Zavezieme až k Vám
na vaše prianie
na všetok tovar
až do 45 dní