Detská posteľ RINOCO + ÚP + matrac + rošt ZADARMO

1.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

Posteľ RINOCO je ideálnou voľbou pre tých, ktorí ocenia funčknost, moderný dizajn, presnosť a kvalitu spracovania. Prepracovanosť postele robí tento model úplne unikátne a zaisťuje bezpečnosť detí. Navyše je ľahko zostaviteľná, k čomu vám pomôže inštalačný manuál vrátane potrebných skrutiek. Konštrukcia je vyrobená z certifikovaného borovicového dreva.

Každá posteľ má vždy pod posteľou umiestnenou zásuvka na kolieskach, ktorá ponúka buď úložný protor alebo prístelku. Mimo to dodávame postieľky vrátane penové matrace so snímateľným hladkým poťahom a rošte z drevených lamiel. Bezpečnostné zábranu možno umiestniť vpravo i vľavo.

Domov vám privezieme:

  • kvalitnú detskú posteľ
  • matrac z príjemnej polyuretánovej peny
  • lámovia rošt
  • úložnú zásuvku
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-21, ne: 13-20)

Môžete sa opýtať na všetko *

Doprava iba 9 EUR po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 45 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 45 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, existujú pravidlá v e-shope, ktoré všetci musíme dodržiavať. Uchovávajte si prosím doklady, faktúry. Nezabudnite, že máte možnosť požadovať si tovar až po dvoch rokoch po zakúpení produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o tom všetkom vedeli.

Zavezieme až k Vám
na vaše prianie
na všetok tovar
až do 45 dní