Detská šatníková skriňa JAKUB, color

1.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

Máte doma malého školáka a zariaďujete izbičku? Detská šatníková skriňa JAKUB color tam rozhodne nesmie chýbať. Základ tvorí pevné a kvalitné lamino. Momentálne ju ponúkame v bielej farbe s veselými, farebnými variantmi. Farebné detaily sú chránené špeciálnym laminátom. Ten má za úlohu zvýšiť ochranu proti poškriabaniu, ničenia, ale aj zvyšuje odolnosť voči vode a tzv. mokrému znečistenia.

Farby sú všeobecne výrazným doplnkom, ktorý zlepšuje náladu, prehlbuje fantáziu a rozjasní každú detskú tvár, možno aj pomôže navodiť tú správnu inšpiráciu pri premýšľaní, čo si vziať na seba do školy? To už musíte vyskúšať v praxi.

Nezabudnite:

  • šatníková skriňa,
  • dostatok úložného priestoru,
  • tyč na ramienka,
  • mnoho políc,
  • veselé farebné kombinácie.
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-21, ne: 13-20)

Môžete sa opýtať na všetko *

Doprava iba 9 EUR po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 45 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 45 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, existujú pravidlá v e-shope, ktoré všetci musíme dodržiavať. Uchovávajte si prosím doklady, faktúry. Nezabudnite, že máte možnosť požadovať si tovar až po dvoch rokoch po zakúpení produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o tom všetkom vedeli.

Zavezieme až k Vám
na vaše prianie
na všetok tovar
až do 45 dní