Kreslo BRITAIN

1.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

Zariaďte si a zmodernizujte svoj interiér. Začnite s pohodlným nábytkom! Kreslo BRITAIN bude tou správnou voľbou.

Zapnite si televíziu a relaxujte. Vnútro kreslá dopĺňa pružina faliste a pena. Táto kombinácia vám zaistí pevnosť. Tento kúsok nábytku dodá vášmu bytu moderný vzhľad vďaka svojmu dizajnu, jedná sa o kombináciu ekokože s látkou a je len na vás, akú farebnú variantu si zvolíte. Spolu s kreslom dodáme vankúšiky, ktoré sú vyrobené z peny a silikónu a sú na zips. Takýto luxus znamená, že si budete skrátka sedieť ako páni.

Nestačí vám kreslo? V rovnakom štýle ponúkame aj dve pohovky.Potom budete mať voľné miesta pre priateľov a navyše úložný priestor.

Ešte váhate? Pre pripomenutie:

  • luxusný nábytok,
  • pohodlné kreslo,
  • ekokoža a látka,
  • vami zvolená farebná varianta,
  • vankúšiky.
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-21, ne: 13-20)

Môžete sa opýtať na všetko *

Doprava iba 9 EUR po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 45 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 45 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, existujú pravidlá v e-shope, ktoré všetci musíme dodržiavať. Uchovávajte si prosím doklady, faktúry. Nezabudnite, že máte možnosť požadovať si tovar až po dvoch rokoch po zakúpení produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o tom všetkom vedeli.

Zavezieme až k Vám
na vaše prianie
na všetok tovar
až do 45 dní