Nočný stolík DELTA

1.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

Kolekcia DELTA je vyrobená z kvalitného lamina a vybavená ABS hranou proti mechanickému poškodeniu a vplyvu slnečného záření.Krásné prírodné farby, kovové úchytky, veľa úložného priestoru - to všetko našich zákazníkov očarilo. Nechajte sa zlákať tiež. Nebudete ľutovať.

Nočný stolek se zásuvkami opatrené úchatkami a pevnou hornou doskou. Skvele dopĺňa manželskoupostel z tejto kolekcie. Doprajte si ten pravý luxus pre spanie.

Zaujala vás táto kolekcia? Pozrite sa aj na ostatné produkty a zariaďte si spálňu v jednom štýle. Všetky produkty možno zakúpiť jednotlivo, ale aj ako celú zostavu.

Domov vám privezieme:

  • nočné stolíky,
  • pevnú odkladaciu plochu,
  • zásuvky,
  • kovove úchyty,
  • dekor podľa vlastného výberu.
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-21, ne: 13-20)

Môžete sa opýtať na všetko *

Doprava iba 9 EUR po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 45 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 45 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, existujú pravidlá v e-shope, ktoré všetci musíme dodržiavať. Uchovávajte si prosím doklady, faktúry. Nezabudnite, že máte možnosť požadovať si tovar až po dvoch rokoch po zakúpení produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o tom všetkom vedeli.

Zavezieme až k Vám
na vaše prianie
na všetok tovar
až do 45 dní