Posteľ COLORADO

1.
2.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

Posteľ COLORADO vďaka svojmu robustnému dizajnu vynikne v každom väčšom priestore. Ak máte v obľube jednoduchý, ale zato výnimočný štýl, potom ste na správnom mieste. Plné čelo postele zachováva hladké línie a dáva vyniknúť dekoru so štruktúrou dreva. Presvedčivé praskliny do interiéru vdýchnu kúsok prírody. Ak vám nestačí klasický rozmer 160 x 200 cm a radi sa v posteli prevaľujete sem a tam, vyberte rozmer 180 x 200 cm. Bude pre vás ten pravý.

Túto posteľ si jednoducho zamilujete a už sa vám z nej nebude chcieť vstať. Teraz už stačí vybrať jedno z dvoch prevedení, a to dub Lefkas tmavý alebo dub Hľuzovka (Trufla). Zapáčil sa vám tento štýl? Potom doporučejeme prezrieť celú kolekciu produktov rady COLORADO.

Domov vám privezieme

  • posteľ z lamina,
  • nádych prírody,
  • pevnú konštrukciu,
  • vybraný rozmer,
  • zvolený dekor.
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-21, ne: 13-20)

Môžete sa opýtať na všetko *

Doprava iba 9 EUR po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 45 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 45 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, existujú pravidlá v e-shope, ktoré všetci musíme dodržiavať. Uchovávajte si prosím doklady, faktúry. Nezabudnite, že máte možnosť požadovať si tovar až po dvoch rokoch po zakúpení produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o tom všetkom vedeli.

Zavezieme až k Vám
na vaše prianie
na všetok tovar
až do 45 dní