Posuvná šatníková skriňa 250 cm

1.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

Hľadáte moderný nábytok do vašej spálne?Posuvná šatníková skriňa 250 cmmusia byť jej nevyhnutnou súčasťou. Táto monštruózna kráska je zhotovená z kvalitného lamina s ABS lištami. Za posuvnými dverami sa nachádza veľké množstvo rozmanitého úložného priestoru. V dvoch tretinách police, v jednej tretine dve závesné tyče a dve malé zásuvky. Horné pojazdy sú kovové, dolné pojazdy PVC plast. Vyberte si ideálny farebný variant z našej ponuky. Skladovanie oblečenia nebolo nikdy jednoduchšie. S našou skriňou vás to bude baviť.

A jedna vychytávka na záver. Súčasťou skrine jeobrovské zrkadlo, v ktorom môžete kedykoľvek kontrolovať, ako vám to dnes pristane. Paráda, že?

Domov vám privezieme:

  • skriňu z kvalitného lamina,
  • posuvné dvere,
  • priestranné police a závesné tyče,
  • malé zásuvky,
  • zrkadlo,
  • ABS lišty,
  • vybranú farebnú variantu.
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-21, ne: 13-20)

Môžete sa opýtať na všetko *

Doprava iba 9 EUR po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 45 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 45 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, existujú pravidlá v e-shope, ktoré všetci musíme dodržiavať. Uchovávajte si prosím doklady, faktúry. Nezabudnite, že máte možnosť požadovať si tovar až po dvoch rokoch po zakúpení produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o tom všetkom vedeli.

Zavezieme až k Vám
na vaše prianie
na všetok tovar
až do 45 dní