Posuvná skriňa SPIRIT II

Posuvná skriňa SPIRIT II

Onedlho v predaji

Kód produktu:

Popis produktu: Posuvná skriňa SPIRIT II

Posuvná skriňa SPIRIT II. Je vyrobená z laminátu a vybavená ABS hranou. Vnútri disponuje policami aj šatníková tyčí. Vyberať môžete z troch šírkových variantov so zrkadlom alebo bez zrkadla a moznosti výberu dekoru . Ak sa vám zapáčil dizajn tejto skrine, rozhodne si prezrite aj ďalšie produkty zo série SPIRIT.

Zhrnutie:

  • posuvná skriňa
  • laminát s hranou ABS
  • police
  • šatníková tyč
  • výber šírky
  • možnosť zrkadlá
Posuvná skříň SPIRIT II
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-18, ne: 10-17)

Môžete sa opýtať na všetko *

Hodnotenie a recenzie zákazníkov

Doprava zdarma po celom Slovensku

Doprava zdarma po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 14 dní

Možnosť vrátenia do 14 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 14 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, aj na e-shope existujú pravidlá, ktoré musíme všetci dodržiavať. Je potrebné si uschovať všetky podklady a faktúry. Nezabudnite, že u nás máte možnosť reklamovať tovar až do dvoch rokov od zakúpenia produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o všetkom vedeli.