Rohová rozkladacia sedačka PALERMO

1.
2.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

Priestranná rohová sedacia súprava PALERMO, ktorú vďaka rozkladací mechanikejednoducho prerobíte na spaciu plochuo rozmere 210x145 cm.Dekoratívne vankúšikyod nás dostanetezdarma.

Sami si môžete zvoliť orientácií rohu, tak aby vám padla priamo na mieru do vašej obývačky. Tiež si môžete vybrať z niekoľkých farebných kombinácií a typu materiálu. Od ľahko umývateľné ekokoža soft až po tkanú látku, ktorá je príjemná na dotyk.

Základ celej sedacej súpravy je z dreva a kvalitnej drevotriesky. Výplň sedacej plochy je z PUR penyapružín faliste, ktorá vás po usadnutí privedie do raja.

Zapamätajte si:

  • rohová sedacia súprava,
  • priestranná spacie plocha,
  • vankúšiky ZADARMO,
  • možnosť voľby orientácie rohu,
  • viac možností materiálu a farby.
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-21, ne: 13-20)

Môžete sa opýtať na všetko *

Doprava iba 9 EUR po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 45 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 45 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, existujú pravidlá v e-shope, ktoré všetci musíme dodržiavať. Uchovávajte si prosím doklady, faktúry. Nezabudnite, že máte možnosť požadovať si tovar až po dvoch rokoch po zakúpení produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o tom všetkom vedeli.

Zavezieme až k Vám
na vaše prianie
na všetok tovar
až do 45 dní