Rohová sedacia súprava KORNET

1.
2.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

Rohová sedacia súprava KORNET k vám domov zanesie odpočinok v modernom štýle. Má hneď niekoľko predností. Vďakarozkladaciemu mechanizmumáte lôžko pre návštevy vždy po ruke. Potrebujete uložiť deku alebo vankúš navyše? Aj tento problém je vyriešený. Súprava disponujeúložným priestorom. Konštrukcia je vyrobená zmasívneho rámuv kombinácii s kvalitnýmlaminom. Pre výplň bola použitáelastická penas väčšou hustotou, ktorá zaisťuje dlhoročné používanie. Tú už len tak neprosedíte. Súčasťou pohovky sú pohodlné dvaveľké vankúšeadva menšies všitým zipom, ktoré fungujú ako opierky.

Nemôžete sa rozhodnúť, či chceteľavýalebopravýroh? Žiadny problém,orientácia rohujeuniverzálnaa určíte ju až priamo na mieste. Teraz už len stačí vybrať farbu atyp čalúnenia. Na výber máte z veľmipevnejtkaninyKornet, ktorá pripomína vrecovinu, v kombinácii s praktickouekokožou, ktorá sa dobre čistí, poťahové látkyNeo, ktorá je odolná voči oderu a presiaknutie tekutín, aleboSawany, ktorá je odolná voči oderu a dobre sa čistí. Alebo zvoľte celoplošné čalúnenie lenmikrofázou, ktorá je na dotyk zamatovo hladká skoro ako plyš, priedušná a je odolná voči pokrčeniu.

Na čo sa môžete tešiť

  • rohovú sedaciu súpravu,
  • výplň z elastickej peny,
  • funkcia spanie,
  • úložný priestor v podobe dvoch kontajnerov,
  • 2x veľké vankúše a 2x malé vankúše,
  • univerzálnú orientáciu rohu,
  • zvolenú farbu a typ čalúnenia.
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-21, ne: 13-20)

Môžete sa opýtať na všetko *

Doprava iba 9 EUR po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 45 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 45 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, existujú pravidlá v e-shope, ktoré všetci musíme dodržiavať. Uchovávajte si prosím doklady, faktúry. Nezabudnite, že máte možnosť požadovať si tovar až po dvoch rokoch po zakúpení produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o tom všetkom vedeli.

Zavezieme až k Vám
na vaše prianie
na všetok tovar
až do 45 dní