Sedacia súprava do U DESIGNIA

1.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

Sedacia súprava do U DESIGNIAje nádhernou kombináciou kvalitných poťahových látok, farieb, moderného dizajnu, funkčnosti a pohodlia. Nasmerujete svoju rodinu k spoločnému odpočívanie pri rodinnom krbe. Na pevnej konštrukcii zocele, dreva a laminaa pohodlné vyplní zPUR penyapružín falistemôžete vďaka veľkému množstvu miest na sedenie sledovať pekný film, hrať hry alebo sa rozprávať, čo všetko ste ten deň prežili. Praktické využitie je možné nájsť aj v prípaderozkladacieho priestoru. Skladovacie priestorje o rozmere 131x60x25 cm.

Nemusíte si lámať hlavu s určením orientácie rohu. Sadačka jeuniverzálna, až pri montáži u vás doma sa rozhodnete, ako si túto elegantnú krásku v obývačke umiestnite.Vankúšikysú súčasťou objednávky a tvoria príjemné riešenie pri opieranie chrbta.

Domov vám privezieme:

  • rozkladací sedačku do U,
  • rozkladacie mechanizmus a lôžko pre príjemné spanie,
  • úložný priestor o rozmere 131x60x25 cm,
  • pohodlné polstrovanie,
  • 5x vankúše na opieranie.
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-21, ne: 13-20)

Môžete sa opýtať na všetko *

Doprava iba 9 EUR po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 45 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 45 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, existujú pravidlá v e-shope, ktoré všetci musíme dodržiavať. Uchovávajte si prosím doklady, faktúry. Nezabudnite, že máte možnosť požadovať si tovar až po dvoch rokoch po zakúpení produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o tom všetkom vedeli.

Zavezieme až k Vám
na vaše prianie
na všetok tovar
až do 45 dní