Spálňová zostava ERA

1.
2.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

Elegantná spálňová zostava ERA je vyrobená z kvalitného laminaa chránená ABS hranou. Táto technika sa osvedčila najmä ako ochrana proti mechanickému poškodeniu. V súčasnej dobe ponúkame túto spálňovú zostavu v niekoľkých farebných variantoch a to biela/lila, orech červený/čierny, dub monastery/čierny, sonoma/biela, borovica arctic svetlá/borovice arctic tmavá. Všetky komponenty môžete zakúpiť jednotlivo alebo si rovno zaobstarať celý set. Spokojnosť zaručená.

Domov vám privezieme:

  • kombinovanú komodu s dvierkami a zásuvkami,
  • veľkú šatníkovú skriňu so zrkadlom, závesnou tyčou a poličkami,
  • manželskú posteľ s nočnými stolíkmi,
  • veľkosť spacie plochy podľa objednávky,
  • farbu dekoru podľa vlastného výberu.
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-21, ne: 13-20)

Môžete sa opýtať na všetko *

Doprava iba 9 EUR po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 45 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 45 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, existujú pravidlá v e-shope, ktoré všetci musíme dodržiavať. Uchovávajte si prosím doklady, faktúry. Nezabudnite, že máte možnosť požadovať si tovar až po dvoch rokoch po zakúpení produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o tom všetkom vedeli.

Zavezieme až k Vám
na vaše prianie
na všetok tovar
až do 45 dní