Vitrína bar BUTCH

1.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

Vitrína bar BUTCH s presklenou strednou časťou je vyrobená z kvalitného lamina s ABS hranou a disponuje naozaj veľkým množstvom poličiek a úložného priestoru. Za presklenými dvierkami sa nádherne vynímajú poháre na vysokých nohách a fľaše šampanského. Do výklopné skrinky možno uložiť misky s drobným občerstvením. Do zvislých poličiek zase umiestniť poháre nižšie veľkosti alebo porcelánový servis. Celý výsledný efekt môžete znásobiť přiobjednáním LED osvetlenie. Už viete, akým spôsobom využijete túto vitrínu s barom doma alebo v kancelárii?

Páči sa vám tento štýl? Pozrite sa na celú kolekciu BUTCH, ktorú sme pre Vás pripravili.

Domov vám privezieme

  • vysokú vitrínu,
  • 1x presklená stredná dvierka,
  • 3x dvierka plná klasická,
  • 1x dvierka vyklápacie,
  • veľké množstvo poličiek,
  • plastové úchyty,
  • kvalitné lamino s ABS hranou,
  • LED osvetlenie podľa výberu.
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-21, ne: 13-20)

Môžete sa opýtať na všetko *

Doprava iba 9 EUR po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 45 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 45 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, existujú pravidlá v e-shope, ktoré všetci musíme dodržiavať. Uchovávajte si prosím doklady, faktúry. Nezabudnite, že máte možnosť požadovať si tovar až po dvoch rokoch po zakúpení produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o tom všetkom vedeli.

Zavezieme až k Vám
na vaše prianie
na všetok tovar
až do 45 dní