Vitrína KNIGHT WS

1.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

Urobte si malé súkromné múzeum a vystavte svoje osobné exponáty vo vitríne KNIGHT WS. Máte veľa krásnych vecí a mrzí vás, že sú zabalené niekde na pôde v krabici, na ktorú sadá akurát prach? Už nemusíte raz ročne liezť do tmavých kútov, aby ste si pripomenuli svoje poklady. Dvoje plne presklená dvierka vám poskytnú nadštandardnú výstavnú plochu. Plusom navyše je nádych anglického vidieka, pre ktorý je typický rustikálny štýl. Nebudeme vám nič zastierať. Tento kúsok nábytku je prepracovaný do posledného milimetra. O tom svedčí ozdobné lišty aj jemné detaily kovových úchytkov. Nechajte sa pohltiť navýsosť dobre spracovaným nábytkom z kvalitného lamina, ktoré budí dojem masívu. Prednosťou lamina je dlhá životnosť a ľahká údržba.

Páči sa vám? V súčasnej dobe túto kolekciu ponúkame vbielej borovici škandinávskej v kombinácii s dubom divokým - farbu vidíte v dekore. Nechajte sa unášať na vlnách anglického štýlu a pozrite si celúkolekciu produktov rady KNIGHT.

Čo sa na vás bude usmievať z balíka?

  • vitrína z lamina,
  • 2x presklené dvierka,
  • vnútorný policový systém,
  • ozdobná lišta,
  • jemné detaily na kovových úchytkách,
  • dlhá životnosť materiálu.
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-21, ne: 13-20)

Môžete sa opýtať na všetko *

Doprava iba 9 EUR po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 45 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 45 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, existujú pravidlá v e-shope, ktoré všetci musíme dodržiavať. Uchovávajte si prosím doklady, faktúry. Nezabudnite, že máte možnosť požadovať si tovar až po dvoch rokoch po zakúpení produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o tom všetkom vedeli.

Zavezieme až k Vám
na vaše prianie
na všetok tovar
až do 45 dní