Vitrína PRESS W1S

1.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

Nechcete, aby sa vám prášilo na vaše knižky? Najlepším riešením je vitrína PRESS W1S. Praktická a krásna zároveň. Rustikálny štýl s nádychom Provence. Svetlá farba dekoru borovica andersen a dub Lefkas tmavý vnesie optimizmus do vášho interiéru. Skladá sa z presklených dvierok a jedného šuplíka v spodnej časti. Krásne okrúhle a polkruhové kovové úchytky dodávajú celej vizáži šmrnc. Vitrína je vyrobená z kvalitného lamina LTD, ktoré sa vyznačuje jednoduchou údržbou. Odteraz nemusíte mať strach zo špiny, obyčajná vlhká handrička s ňou zatočí.

Radi by ste si zariadili domov v rovnakom štýle? Odporúčame pozrieť si celú kolekciu produktov rady PRESS.

Na čo sa môžete tešiť

  • vitrínu z lamina,
  • rustikálny štýl,
  • presklená dvierka,
  • šuplík,
  • kovové úchytky,
  • dekor borovica andersen/dub Lefkas tmavý.
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-21, ne: 13-20)

Môžete sa opýtať na všetko *

Doprava iba 9 EUR po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 45 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 45 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, existujú pravidlá v e-shope, ktoré všetci musíme dodržiavať. Uchovávajte si prosím doklady, faktúry. Nezabudnite, že máte možnosť požadovať si tovar až po dvoch rokoch po zakúpení produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o tom všetkom vedeli.

Zavezieme až k Vám
na vaše prianie
na všetok tovar
až do 45 dní