Závesná vitrína BRINICA

1.
2.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

Chcete lacno a pritom koukavě zariadiť byt? Predstavujeme vám zástupca exkluzívnej kolekcie BRINICA, vyrobeného z lamina a tvrdeného skla s ABS hranami a bezúchytovým otváraním. Závesná vitrína BRINICA skvele zapadne do obývačky, spálne aj izby pre hostí, rovnako na recepcii hotela. Presklená dvierka priamo prosia o prezentáciu predajných predmetov, kníh, fotografií alebo ocenenia. Celý efekt môžete ešte znásobiť LED osvetlením, ktorý vitrínu i predmety vnútri jemne rozžiari.

Páči sa vám tento štýl? Pripravili sme ďalšie jednotlivé produkty aj celé kompletné zostavy kolekcie BRINICA. Ponuka je naozaj veľkolepá. Vyberajte.

Na čo sa môžete tešiť:

  • 1x vitrínu,
  • presklená dvierka,
  • otváranie PUSH-CLICK,
  • poličky,
  • kvalitný nábytok z lamina s ABS hranou,
  • farebnou kombinacia LED osvetlenie podľa vlastného výberu.
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-21, ne: 13-20)

Môžete sa opýtať na všetko *

Doprava iba 9 EUR po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 45 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 45 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, existujú pravidlá v e-shope, ktoré všetci musíme dodržiavať. Uchovávajte si prosím doklady, faktúry. Nezabudnite, že máte možnosť požadovať si tovar až po dvoch rokoch po zakúpení produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o tom všetkom vedeli.

Zavezieme až k Vám
na vaše prianie
na všetok tovar
až do 45 dní