Posuvná šatníková skriňa 150 cm

1.
V této konfiguraci není produkt dostupný

Popis produktu

Hľadáte moderný nábytok do vašej spálne? Posuvná šatníková skriňa 150 cm musia byť jej nevyhnutnou súčasťou. Táto sympatická kráska je prispôsobená veľkosťou menším interiérom a zhotovená z kvalitného lamina s ABS lištami. Za posuvnými dverami sa nachádza rozmanitý úložný priestor. V ľavej časti police, v pravej časti dve závesné tyče a malá polička. Horné pojazdy sú kovové, dolné pojazdy PVC plast. Vyberte si ideálny farebný variant z našej ponuky. Skladovať oblečenie snáď nikdy nebolo jednoduchšie. S našou skriňou vás to bude baviť.

A jedna vychytávka na záver. Súčasťou skrine sú dve zrkadlá, v ktorých môžete kedykoľvek kontrolovať, ako vám to dnes pristane. Paráda, že?

Domov vám privezieme:

  • skriňa z kvalitného lamina,
  • posuvné dvere,
  • priestranné police a závesné tyče,
  • malá spodná polička,
  • dve zrkadlá,
  • ABS lišty,
  • vybranú farebnú variantu.
Vaše meno *
E-mail *
Telefón

Kontaktovať nás môžete tiež napriamo

+421 233 329 101

(po-pia: 7-21, ne: 13-20)

Môžete sa opýtať na všetko *

Doprava iba 9 EUR po celom Slovensku

Vy nakúpite, my predávame, my dovezeme. Pravidlo, ktoré sa uplatňuje na celom Slovensku. Vlastné vozne, naši vodiči. Môžete sa na to spoľahnúť. Nikdy nenecháme tovar na ulici. Vždy ho dodáme ochotne za prvé uzamykateľné dvere.
Vaša spokojnosť je naša vizitka.

Možnosť vrátenia do 45 dní

Nakupujete online. Nemáte tovar, neskúšajte. Bojíte sa, že nebudete spokojní? Žiadny strach. Nebojte sa s nami. Chápeme to. Nakupovanie na diaľku je jednoducho riziko. Máte čas premýšľať. Po doručení dostanete 45 dní. Ak nechcete tovar, vrátite ho bez toho, aby ste nám dali dôvod a my vám pošleme peniaze späť. Nestrácajte ho, keď to nebudete musieť..

24 mesiacov záruka

Rovnako ako v kamennom obchode, existujú pravidlá v e-shope, ktoré všetci musíme dodržiavať. Uchovávajte si prosím doklady, faktúry. Nezabudnite, že máte možnosť požadovať si tovar až po dvoch rokoch po zakúpení produktu. Spolupráca s nami je otvorená. Chceme, aby ste o tom všetkom vedeli.

Zavezieme až k Vám
na vaše prianie
na všetok tovar
až do 45 dní