Podzimní inspirace: KUCHYNE

Využite jesenné chmúrne dni efektívne. Kedy inokedy, než práve teraz urobiť doma poriadok a vymeniť starý alebo nefunkčný nábytok za nový ?! Pokukujete po novom jedálenskom stole, stoličkách alebo rovno celom sete? Potom sa nechajte inšpirovať našimi novinkami.

 

Podzimní inspirace: KUCHYNE

DO MINIKUCHYNE

Využite voľné miesto účinne a na maximum. Dizajnové novinky tohtoročnej jesene do malých kuchýň a jedální sú navrhnuté tak, aby zaberali čo najmenej miesta. Aj malý byt môže vyzerať priestranne a vzdušne. Prezrite si malú ochutnávku moderných jedálenských setov, stolov alebo barových stoličiek.

gulden-1.jpg (54 KB)saini.jpg (52 KB)gulden sklo.jpg (61 KB)charles.jpg (48 KB)

Trendy kuchyne v škandinávskom štýle sú vzdušné, harmonické a nadčasové. Pôsobí dokonale čisto vďaka bielej farbe v kombinácii s prírodnými materiálmi. Obľúbená je kombinácia čalúnených alebo plastových stoličiek s jedálenským stolom zo skla.

DO MAXIKUCHYNE

Milujete vidiecky alebo industriálne štýl? Nedostatok miesta v kuchyni Vám nič nehovorí ?! Urobte si radosť v jesenných daždivých dňoch a premeňte obyčajnú kuchyňu v srdca domova. Prinášame Vám veľa noviniek do veľkých kuchýň, jedální i barov.

maxi3.jpg (67 KB)maxi1.jpg (154 KB)216889.jpg (51 KB)maxi2.jpg (68 KB)

Veľká kuchyňa ponúka veľa možností. Minimalistický severský štýl vo svetlých tónoch, vidiecky štýl z masívneho dreva s doplnkami z kovu alebo čalúnené stoličky. Trendy pre tohtoročnú jeseň majú naozaj čo ponúknuť. Pozor, na scénu sa vracia plast. Doplnky i stoličky z pevného plastu dostali zelenú.

 

NIEČO NAVYŠE

Barové stoličky i stolčeky nemusí byť výsadou kaviarní alebo reštaurácií. Stanú sa originálnym doplnkom aj u vás doma. Barové stoličky skvelo pasujú aj ku kuchynským ostrovčekom.

bar3.jpg (50 KB)bar2.jpg (52 KB)bar4.jpg (40 KB)bar1.jpg (45 KB)

ODPORÚČAME: Lacno a štýlovo

Vybavte si interiér kuchyne, tak aby vám nič nechýbalo, a navyše za super ceny. Inšpirujte sa u nás.

levne4.jpg (162 KB)levne3.jpg (58 KB)levne1.jpg (46 KB)levne2.jpg (57 KB)

TIP: Aj daždivý jesenný deň sa môže premeniť v krásnej babie leto. Posaďte sa do záhradného kresla na terasu a vychutnajte si posledné slnečné lúče. Nábytok Vám privezieme ZADARMO vždy a všade.

Sdílet článek na:

Komentáře

Vložiť komentár

Pro tento článek nebyly prozatím vloženy žádné komentáře.


na všetok tovar


Zavezieme až k Vám


až do 45 dní


pridávame pekný nábytok